Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 

Pamiętnikiem opiekuje się Arwena Eowina Black
Do 09.06.2008 pamiętnikiem opiekowała się Lady Lestrange

[ Powrót ]

Czwartek, 08 Listopada, 2007, 18:28

Problemy sercowe cz.2

Nota jest krótka ale to cud że wogóle jest. Namęczyłam się nad ni±. Chciałam pozdrowić nikę i Bellu¶.
Anthony. Z moich ust popłynęły przekleństwa. Grupka dzieciaków rozbiegła się patrz±c na mnie ze strachem.
-Jak mogłe¶!!! Ty plugawy mieszańcu….!!!!!!!!!!!
Anthony popatrzył na mnie ze strachem po czym jaka¶ pię¶ć uderzyła go z tyłu głowy. Dzieciak zemdlał a za nim ukazała się Sabine.
-Niezły debil z niego.-z obrzydzeniem otarła dłoń o ubranie-Bello nie umiem przepraszać ale…
Powstrzymałam j±.
-Nie ma o czym mówić. To był jego pierwszy i ostatni pocałunek. Nie wiem jak ty ale mam ochotę mu co¶ zrobić…-u¶miechnęłam się zło¶liwie.
Jednocze¶nie zamachnęły¶my się różdżkami ja wrzasnęłam Perfixtusa a Sabine jak±¶ mał± kl±twę na co wygl±dał jakby po ataku z jakimi¶ potworami. Zaczęły¶my ¶miać się z niego gdy nagle za nami rozległ się ciepły ale zły głos:
-Bellatrix kochanie i ty Sabine. Dziewczynki z takich szanowanych i jakże honorowych domów…Aż mi żal wystawiać wam szlaban.
Tylko jedno słowo: Slughorn. Nienawidziłam tego nauczyciela zawsze zapraszał mnie na te swoje obciachowe podwieczorki tylko dlatego że ojciec dał mu złoto…
Do tego był opiekunem Slytherina. Dumbledore tu przesadził robi±c go opiekunem Slytherina. A do tego przyjaĽnił się z opiekunk± Gryffindoru. To było żałosne!
Ruszyły¶my za nim z Sabine do szkoły. W szkole ruszyli¶my korytarzem do jego gabinetu, kiedy dobiegł nas zapach ¶wieżych drożdżówek. Obok Slughorna wyrósł jak z podziemi Rudolphus Lestrange.
-Proszę pana nie s±dzę by trzeba było zajmować się tymi małymi dziewczynkami. Musze porozmawiać z panem na pewien poważny temat…-zacz±ł oschle mierz±c nas wzrokiem.
Slughorn wygl±dał tak jakby nie mógł się zdecydować.
-Dobrze młodzieńcze! Zawsze byłe¶ moim ulubionym uczniem a więc wiesz jak nie lubię karać dziewczyn… PrzyjdĽ za pięć minut do mojego gabinetu.-powiedzial profesor i odszedł.
-Macie szczę¶cie…dziewczynki-wysyczał Rudolphus i odszedł.
-Już ja mu pokaże!!- wrzasnęłam i rzuciłam się biegiem za nim.

[image]
mam nadzieję żę obrazek wszedł. Pozdrawiam wszystkich:-D

Komentarze:


Bellu¶ :P
Czwartek, 08 Listopada, 2007, 18:57

No więc tak... Po pierwsze, dzięki za pozdrowienia :) Po drugie widać, że zależy Ci na tym pamiętniku, bo naprawdę się starasz dodawać notki często - i to nie byle jakie
Hmm... co do tre¶ci, to ciekawie to rozegrała¶, szczególnie z tym, jak Rudolph "wybawił" Bellę i Sabinę od szlabanu. Wydaje mi się, że zrobić to celowo, a tylko silił się na obojętno¶ć... Sk±d Bella znała Sectumsemprę?
Jeden minus - przecinki. Cytuję: "Nienawidziłam tego nauczyciela zawsze zapraszał mnie na te swoje obciachowe podwieczorki tylko dlatego że ojciec dał mu złoto…" Zero przecinków w bardzo rozbudowanym zdaniu, powinny być w nim conajmniej dwa. Było jeszcze kilka fragmentów, które aż prosiły się o wstawienie tego cudnego znaku interpunkcyjnego ^^ W sumie to ja tez mam ten problem :-P
No, chyba skończyłam. Notka nie jest długa, więc nie mam się zbytnio już czego czepić.
Pozdrawiam!

 


Emisia
Piątek, 09 Listopada, 2007, 00:12

Co do tre¶ci, to jest bez zarzutu, ale popracuj nad form±, tzn. błędy, długo¶ć tekstu, ...
Pozdrawiam gor±co!:)

 


Magic Dog
Piątek, 09 Listopada, 2007, 13:22

Podoba mi się. Tylko że...
"- Proszę pana nie s±dze by trzeba było zajmować się tymi małymi dziewczynkami." ---> Zapomniała¶ napisać przeninka po "Proszę pana".
"- To był jego pierwszy i ostatni pocałunek. Nie wiem jak ty ale mam ochotę mu co¶ zrobić..."
Znów zjadła¶ przecinek. Powinno być tak:
- (...) Nie wiem jak ty, ale ja mam ochotę mu co¶ zrobić.
"- Bellatrix kochanie i ty Sabine' <--- Znowu te przeniki. Oto jak powinno być:
- Bellatrix, kochanie, i ty, Sabine.
"- Dobrze młodzieńcze! (...)" <--- Te przecinki... Powinno być tak: - Dobrze, młodzieńcze!
"- Bello nie umiem przepraszać ale..." <--- Wiesz, poćwicz trochę z tymi przecinkami. Tak powinno tam pisać:
- Bello, nie umiem przepraszać, ale...
"Slughorn wygl±dał tak jakby nie mógł sie zdecydować" <-- Przecinek powinien być po: "Slughorn wygl±dał tak,".
Sorki, że tak dużo po¶więciłam tym... drobiazgom ;-). Ale, cóż... no, w każdym razie dam 5+ bo mi się bardzo podoba. Pozdro!

 


Dorcas
Piątek, 09 Listopada, 2007, 20:21

No i oczywi¶cie ja napiszę najmniej:) Powiem tylko, że bardzo mi się podoba:) Wszystko co chciałam jeszcze napisać wymieniły już Bellu¶ i Magic Dog:D
Pozdrawiam:)

 


Ala&Su :D
Sobota, 10 Listopada, 2007, 12:08

Kolej na mnie:D
Jak ta dziewczyna na zdjęciu to Bella,to jest bardzo ładna:D Już nie będę wymieniała tych braków przecinków co Magic Dog i Bella:D
Fajnie, że często wstawiasz nocie:]
Czekam na jak±¶ mega dług± nocię:D
Pozdrawiam i zapraszam do pamiętnika Susan i Alicji:D(u Su new nocia:P)

 


Lady Lestrange
Sobota, 10 Listopada, 2007, 12:14

Dziewczyna na obrazku to Bella. Co do przecinków to następna nota będzie raczej długa i po prostu nie wiem czy bedzie poprawna interpunkcyjnie. T± notę mi się cięzko pisało bo do¶ć trudno było się wczuć w Bellę ale następn± notę już piszę bo będzie DŁUGA. Przepraszam że nie wpadłam na wasze pamiętniki ale mam akurat trochę mało czasu albo po prostu mi się nie chce. Postaram się uzupełnić wasze pamiętniki jakimi¶ wyczerpuj±cymi komentarzami ok?
Pozdrawiam :-D

 


Arwena Eowina Black
Sobota, 10 Listopada, 2007, 21:50

A ja będę inna i się przyczepie :D
Sectumsempra?! Pamiętasz może reakcje Snape jak zobaczył Dracona w kałuży krwi? No wła¶nie, każdy normalny nauczyciel rzuciłby sie aby pomóc, osobie zakrwawionej. Harry dostał poważny szlaban, w końcu to zaklęcie czarno magiczne... No dobra mam wrażenie, że już załapała¶, do czego pije...;)
Po za tym nota krótka i wcale nie jest powalaj±ca. Ja wiem, że ty potrafisz ¶wietnie pisać, dlatego błagam. Przeczytaj t± notę wyłap błędy popraw je (te stylistyczne też)i zmień sectumsempre, a następna notka ma być długa i powalaj±ca ;) Pozdrawiam Wierz±ca-W-Ciebie-Arwena.

 


Gideon(Cedric Diggory)
Poniedziałek, 12 Listopada, 2007, 17:47

Notka jest bardzo fajna. Jest kilka niepoprawno¶ci, ale to nic. Zdarza się, co¶ o tym wiem:). Zapraszam do czytania Pamiętnika Cedrica.

 


Magic Dog
Poniedziałek, 12 Listopada, 2007, 19:41

Lady Lestrange! Muszę cię pochwalić... bowiem pierwsze notki na prawie każdym pamiętniku były na 4... ale twój pamiętnik jest BOMBA! Nie robisz dużo błędów (nie licz±c przecinków ;-)), piszesz o ciekawych rzeczach i już w... trzeciej notce (nie licz±c tej, gdzie nie piszesz jako Bellatriks) dała¶ fotkę. Tak trzymaj!!! Pozdro!

 


Ni
Poniedziałek, 12 Listopada, 2007, 20:01

Dziękuję za pozdrowenia! Notka krótka, brak przecinków, kilka Ľle zbudowanych zdań, powtórzenia- to rzuciło mi się jak przeczytałam tekst. Tre¶ć ciekawa, acz wszystko psuje to, co wymieniłam powyżej. Dam Ci radę: notki przed dodaniem do panelu daj komu¶ przeczytać i popro¶ o szczer± krytykę. Jeżeli nie masz siły, ochoty, czasu, weny, itp.- daj na luz i nie pisz. Co¶ o tym wiem... Na wszystko będzie czas. Nie ili¶ć się liczy, ale jako¶ć. Pozdrawiam i zapraszam na www.poprostuzyc.mojeforum.net

 


Nika1310
Poniedziałek, 12 Listopada, 2007, 20:02

Dziękuję za pozdrowenia! Notka krótka, brak przecinków, kilka Ľle zbudowanych zdań, powtórzenia- to rzuciło mi się jak przeczytałam tekst. Tre¶ć ciekawa, acz wszystko psuje to, co wymieniłam powyżej. Dam Ci radę: notki przed dodaniem do panelu daj komu¶ przeczytać i popro¶ o szczer± krytykę. Jeżeli nie masz siły, ochoty, czasu, weny, itp.- daj na luz i nie pisz. Co¶ o tym wiem... Na wszystko będzie czas. Nie ili¶ć się liczy, ale jako¶ć. Pozdrawiam i zapraszam na www.poprostuzyc.mojeforum.net

 


Lady
Wtorek, 13 Listopada, 2007, 17:00

Dzięki Magic Dog

 


Magic Dog
Poniedziałek, 19 Listopada, 2007, 17:38

Kiedy nowa notka??? Niecierpliwię się :P

 


Liszka
Wtorek, 25 Grudnia, 2007, 19:05

Brak mi słów.(pozytywnie)@>--

 


Brad
Piątek, 14 Marca, 2014, 19:57

D4Ru73KDla mnie każda gra kosztuje 2 stf3wy na primeerę, ale jak widzę u siebie na koncie w UK primeery, ktf3re kosztuje po 60 funtf3w to siadam i łapię się za głowę Nawet tytuły mniej popularne, ktf3re kosztuję powiedzmy 40 funtf3w, w pudełku w sklepie są tańsze o jakieś 20%. Czasami trafią się fajne promocję, ale prawda jest taka, że gdyby postawić 2 gości obok siebie, jeden kupowałby wszystko w pudełkach, a drugi jechał tylko na DD, to ten drugi zimą latałby z gołą dupą i boso Pamiętam jak dziś kiedy krawaty mf3wiły, że DD pozwoli zaoszczędzić na produkcji, logistyce, dzięki czemu klient dostanie tańszy tytuł. Na logistyce zaoszczędzili, kasa trafiła do kieszeni krawatf3w, a klient został dodatkowo wydymany, bo gra w DD kosztuje od 20 do 50% więcej Rozumiem, wszystko rozumiem. Niech już wezmą sobie kasę z tego, że nie ma okładki, nie ma pudełka, nie trzeba pchać towaru przez Ocean. Niech będzie to cena taka jak w sklepie stacjonarnym. Na DD zarobią więcej niż na pudełku. No ale nie, chciwość, dlaczego taki tytuł pomimo tańszej dystrybucji kosztuje 50% więcej niż w standardowym sklepie?! Gdzie te zalety DD tak lobbowane przez krawatf3w?! Do kogo skierowana jest oferta gry za 60 funtf3w, kiedy w pudełko kosztuje 40?!Można tak bez końca Ej, serio widzieliście FarCry 3 na PSN za 60 funtf3w czy ja mam tylko takie zwidy?! Ja z tego targam łacha już trzeci dzień

 


Misu
Sobota, 15 Marca, 2014, 04:57

Public EnemyOwszem, ale koszt jednak jest musi <a href="http://xzhlawcoupt.com">odapli</a>ć działkę Sony za utrzymanie serwerf3w, transfer, etc. Wiesz ile deweloperzy sprzedający rzeczy na appstore apple dostają z 1 dolara? 60 albo 70 centf3w. Reszta to myto dla apple, podatki, etc. Na prawdę uważasz, że koszty produkcji i dystrybucji fizycznego nośnika są tak wysokie? To groszowe sprawy jak podzieli się to na ilość sztuk. Nie chce mi się już ciągnąć tej jałowej dyskusji, i po raz kolejny podkreślam nie bronię takiej polityki. Ale gra jest warta tyle, ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić. Widocznie za wygodę nie wstawania z fotela i grę dostępną niemal natychmiast są ludzi gotowi tyle zapłacić inaczej nie leżałyby w sklepie tylko po to, żeby leżeć Po co bić pianę, jak i tak nie jest to oferta skierowana do nas? Jak mnie nie stać (albo uważam cenę za absurdalną) na nf3wkę samochf3d z salonu to kupuję używanego a nie lecę na net płakać, jakie to straszne ceny aut są w salonach.

 


Jutae
Sobota, 15 Marca, 2014, 20:00

Public EnemyMisiu, wierszyk świetny, ckmeazy na kolejne przy kolejnych ofertach. A co do cen w cyfrowej dystrybucji ile razy można jak krowie na miedzy tłumaczyć, że wolna wola, każdy kupi tam gdzie chce. Nawet jakby kosztowała 110, to będą tacy co pf3jdą kupią w MM za 100. Jeśli cena Ci się nie podoba oferta nie jest dla Ciebie. Ale znajdzie się mnf3stwo osf3b, ktf3rym zwyczajnie nie chce się iść do sklepu i kupią bez wychodzenia. I najwyraźniej jest ich sporo, bo inaczej ceny już dawno w cyfrowej dystrybucji byłyby niższe http://mrgmpkpdon.com envhpoy ldzdqlvi

 


Dina
Niedziela, 16 Marca, 2014, 08:02

car insurance rate buy reliable viagra car insurence Generic cialis or viagra low cost life insurance quotes purchase viagra online mobile

 


India
Poniedziałek, 17 Marca, 2014, 23:00

Insurance quotes free auto ex company car insurance free online car insurance quote life insurance quotes cheap insurance quotes insurance quotes for life insurance

 


Anjii
Wtorek, 18 Marca, 2014, 12:20

viagra buy cheap auto insursance in michigan cialis generico cheap bame brand cialis without prescription insurance cheap student

1 2 3 4 »

Twój komentarz:
Nick: E-mail lub strona www:  

| Script by Alex

 

  
Newsy po angielsku:
Harry Potter's Page

  
Konkursy-archiwum

  

ŻONGLER
KSIĘGA HOGWARTU

Nasza strona JK Rowling
Nowości na stronie JKR!

Związek Krytyków ...!
Pamiętnik Miesiąca!
Konkurs ZKP

PAMIĘTNIKI : KANON


Albus Severus Potter
Nowa Księga Huncwotów
Lily i James Potter
Nowa Księga Huncwotów
Pamiętnik W. Kruma!
Pamiętnik R. Lupina!
Pamiętnik N. Tonks!
Elizabeth Rosemond

Pamiętnik Bellatrix Black
Pamiętnik Freda i Georga
Pamiętnik Hannah Abbott
Pamiętnik Harrego!
James Potter Junior!
Pamiętnik Lily Potter!
Pamiętnik Voldemorta
Pamiętnik Malfoy'a!
Lucius Malfoy
Pamiętnik Luny!
Pamiętnik Padmy Patil
Pamiętnik Petunii Ewans!
Pamiętnik Hagrida!
Pamiętnik Romildy Vane
Syriusz Black'a!
Pamiętnik Toma Riddle'a
Pamiętnik Lavender

PAMIĘTNIKI : FIKCJA

Aurora Silverstone
Mary Ann Lupin!
Elizabeth Lastrange
Nowa Julia Darkness!

Joanne Carter (Black)
Pamiętnik Laury Diggory
Pamiętnik Marty Pears
Madeleine Halliwell
Roxanne Weasley
Pamiętnik Wiktorii Fynn
Pamiętnik Dorcas Burska
Natasha Potter
Pamiętnik Jasminy!

INKUBATOR
Alicja Spinnet!
Pamiętnik J. Pottera
Cedrik Diggory
Pamiętnik Sarah Potter
Valerie & Charlotte
Pamiętnik Leiry Sanford
Neville Longbottom
Pamiętnik Fleur
Pamiętnik Cho
Pamiętnik Rona!

Pamiętniki do przejęcia

Pamiętniki archiwalne

  

CIEKAWE DZIAŁY
(Niektóre do przejęcia!)
>>Księgi Magii<<
Bestiarium HP!
Biografie HP!
Madame Malkin
W.E.S.Z.
Wmigurok
OPCM
Artykuły o HP
Chatka Hagrida!
Plotki z kuchni Hogwartu
Lekcje transmutacji
Lekcje: eliksiry
Kącik Cedrica
Nasze Gadżety
Poznaj sw�j HOROSKOP!
Zakon Feniksa


  
Co sądzisz o o zakończeniu sagi?
Rewelacyjne, jestem zachwycony/a!
Dobre, ale bez zachwytu
Średnie, mogłoby być lepsze
Kiepskie, bez wyrazu
Beznadziejne- nie dało się czytać!
  

 
© interREKLAMA.pl
strony internetowe szczecin - Wszystkie prawa zastrzeżone
linki