Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 


Horoskop dla znaków zodiaku na podstawie Kart Tarota na WRZESIEŃ 2007
Przygotowany przez Monikę Burzyńską
www.CzaryMary.pl


Twoja przyszłość jest jak ścieżka, po której podróżujesz. A wydarzenia, które Cię spotykają, są jak budowle przy niej stojące. Jednak to ty sam zawsze decydujesz, którędy chcesz iść, którą ścieżkę wybierzesz.

Horoskop na Luty 2008


Horoskop na Wrzesień 2007
Horoskop na Sierpień 2007
Horoskop na Lipiec 2007
Horoskop na Czerwiec 2007
Horoskop na Maj 2006
Horoskop na Czerwiec 2006
Horoskop na Lipiec 2006
Horoskop na Sierpień 2006
Horoskop na Pażdziernik 2006
Horoskop na Listopad 2006RUNICZNY HOROSKOP NA WRZESIEŃ 2007
Przygotowany przez Monikę Burzyńską
www.wrozka.czarymary.plBARAN - RUNA GEBO
21. III - 20. IV


Możesz wreszcie wziąć głęboki oddech. We wrześniu łatwo przyjdzie Ci kończenie wszelkich spraw. Przyszedł czas, że wreszcie poczujesz się dobrze w miejscu gdzie jesteś. Wiele wydarzeń sprawi Ci radość. W związku możesz spodziewać się doskonałego porozumienia z partnerem, wręcz wrażenia, że łączy Was związek nie tylko ciał ale i dusz. Docenisz też moc przyjaźni. Kończy się pewien cykl w Twoim życiu, jeśli poczujesz spełnienie nie zamykaj się przed ludźmi. Ciesz się z tego kim jesteś, dostrzegaj codziennie wspaniałe cechy w sobie jakimi obdarzyła Cię natura. Myśl optymistycznie.

Afirmacja dla Ciebie: Akceptuję swoją doskonałość i pragnę się w niej wyrażać

BYK - RUNA BERKANO
21. VI - 20. V

Wrzesień rozpoczyna nową erę w Twoim życiu, jednak nie wszystko co stare, chce odejść, aby zrobić miejsce nowemu. Daj szansę sobie, trudno jest porzucić dotychczasowe przyzwyczajenia, rutynę, miejsca, które były ważne. Jednak nadszedł czas rewolucji, im dłużej będziesz ją powstrzymywać, tym dłużej będziesz cierpieć. Poszukaj wsparcia wśród bliskich osób. Wraz ze zmianami pojawią się nowe twarze, z którymi warto zaprzyjaźnić się. Skorzystaj z pojawiających się propozycji pracy czy współpracy. Możesz zdziwić się w związku, gdy nagle zobaczysz partnera bez różowych okularów. Sprawdź, czy nie jesteś uzależniony od najbliższej Ci osoby.

Afirmacja dla Ciebie: Jestem gotowy na słuchanie anielskich wskazówek i żyję w miłości

BLIŹNIĘTA - RUNA DAGAZ
21. V- 20. VI

W tym miesiącu poczujesz nad sobą szczególną opiekę. To ważne, byś wierzył teraz w sens wszystkiego co Ci się przydarzyło i przydarzać będzie. Nadzieja to jedna z najważniejszych spraw w życiu. Jeśli będzie Ci towarzyszyć, poradzisz sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Rozwijaj w sobie przede wszystkim optymizm i pozytywne spojrzenie na wszystko. To doskonały czas na podziękowanie Bogu za wszystko co od niego do tej pory dostałeś. Jeśli ciągle jesteś sam, baczniej obserwuj swoje otoczenie. Los przygotował Ci wspaniałą osobę do pokochania. Nie przegap tego! Żeby dobrze zainwestować pieniądze spotkaj się z kimś kto Ci doradzi. Wtedy sukces murowany.

Afirmacja dla Ciebie: Moje myśli i działania tworzą harmonię z całym wszechświatem

RAK- RUNA RAIDO - SPOWOLNIENIE
21. VI- 21. VII

Wrzesień to doskonały moment dla wszystkich Raków, które potrafią marzenia przekuć w cele. Dla wszystkich tych, którzy doskonale wiedzą czego chcą. Nadszedł miesiąc, w którym łatwiej będzie Ci realizować kroki przybliżające Cię do celu. Pewne sprawy znajdą swój szczęśliwy finał. A Ci, którzy uwielbiają bujać w obłokach, pogrążą się w nich jeszcze bardziej. Jeśli masz tendencje, do tworzenia sobie iluzji rzeczywistości, do wynajdywania doskonałych powodów, aby nie robić tego co było do zrobienia, uważaj, bo z zewnątrz doskonale widać, że to czysta fantazja. Innych nie zwiedziesz tak dobrze jak zwodzisz samego siebie.

Afirmacja dla Ciebie: Jestem całkowicie skoncentrowany na tym co się dzieje i co jest tworzone w tej chwili tu i teraz

LEW - RUNA SOWELO - SUKCES
22. VII- 21. VIII

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Tak właśnie poczujesz się teraz. Pod warunkiem, że to miejsce pierwsze. Masz w sobie charyzmę, siłę i wiedzę, mądrze z niej korzystaj. Jest w pobliżu ktoś, kto potrzebuje Twojego wsparcia, dobrej rady, a czasem po prostu podpowiedzi jak coś zrobić, żeby szybciej i łatwiej osiągnąć zamierzony cel. W związku przypomnij sobie co znaczy być partnerem, przestań patrzeć na najbliższą Ci osobę z góry, z pozycji najmądrzejszego. Pomyśl też szczególnie o ojcu, może warto jednak porozmawiać z nim o czymś dla Was ważnym, skorzystaj z jego mądrości.

Afirmacja dla Ciebie: Tworzę w harmonii ze wszystkimi wymiarami tworząc jedność.


PANNA - RUNA MANNAZ - CZŁOWIEK
22. VIII- 21. IX

Wykorzystaj wspaniałą energię, jaka pojawia się w Twoim życiu wraz z wrześniem. Jeśli kiedykolwiek chciałeś założyć własny biznes, zrób to teraz. Jeśli miałeś jakieś plany, marzenia, realizuj to właśnie w tym miesiącu. Wykorzystaj niesamowicie sprzyjające okoliczności. Wyjdzie Ci szczególnie, to co zdecydujesz się stworzyć, zbudować sam. Uwierz w swoje siły i opiekę siły wyższej. Żyj tak, aby utrzymywać kontakt z niebem nie zapominając, że stąpasz po ziemi. Jeśli przygnębia Cię jesienna aura, udaj się do kogoś z kim będziesz mógł, spokojnie porozmawiać o wszystkim co Cię trapi. Przyjaciele Cię nie zawiodą, a w miłości, bardzo możliwa bliższa znajomość, która rozpocznie się drogą internetową, listowną bądź telefoniczną.

Afirmacja dla Ciebie: Anioł stróż jest moim opiekunem i z odwagą podążam drogą życia

WAGA - RUNA IWAZ
22. IX- 22. X

Baw się Wago, tańcz, śpiewaj i raduj się. Zwróć się do swojego środka, poszukaj tam siebie, sprzed lat. Małą żywą, pełną radości, spontaniczności, czasem i naiwności istotę. Wrzesień to miesiąc, w którym warto byś przypomniał sobie o czym marzyłeś, gdy byłeś mały, kim chciałeś być, co robić, co sobie obiecywałeś, sprawdź może właśnie teraz masz możliwości by to zrealizować? Jeśli czekają Cię właśnie nowe wyzwania - to doskonale się składa, wszystko co nowe, będzie Ci służyć. Umów się sam ze sobą, że w nowe wchodzisz, bez obciążenia doświadczeniami z przeszłości. Z ufnością, radością i ciekawością odkrywaj obszary, w których jeszcze się nie poruszałeś. Martwić się będziesz kiedy indziej. Teraz żyj.

Afirmacja dla Ciebie: Podejmuję decyzje w świetle i pewności.

SKORPION - RUNA EHWAZ
32. X- 21. XI

Życie jest pełne tajemnic. A Twoim celem jest poznanie ich, choć czasem żal, że wychodząc na jaw zmieniają się w coś banalnego. We wrześniu możesz poczuć w sobie szczególne uzdolnienia do odkrywania, tego co przed innymi zakryte. Ezoteryczne Skorpiony mogą mieć spore osiągnięcia w swojej ulubionej dziedzinie. Sprawdź tylko, czy księga, z której odczytujesz zaklęcia, jest właśnie tą, odpowiednią dla Ciebie. W sytuacjach trudnych dla siebie skorzystaj z własnej, wewnętrznej mądrości, posłuchaj co mówi Ci intuicja, rozum nie jest najlepszym doradcą w sprawach uczuciowych. Rozejrzyj się wokół, czy nie ma tam przypadkiem osoby, która potrzebuje schronić się pod Twoje skrzydła, nawet na krótko, to dla niej ważne.

Afirmacja dla Ciebie: Życie jest bożym znakiem i dziękuję za każdy dzień życia.

STRZLEC - RUNA LAGUZ
22. XI- 20. XII

No to teraz będzie się działo. Przestań się bronić, nie masz wyjścia, masz teraz osiągnąć sukces i nic na to nie poradzisz. Życie nabiera większego tempa, dasz radę dotrzymać mu kroku? Może warto wykorzystać do tego jakąś szybką brykę? Jeśli opanujesz lęk przed pędem i dobrze pokierujesz swoim losem musi się teraz udać. Wrzesień przynosi Ci wspaniałą energię powodzenia w miłości, w biznesie, nawet w rozwijaniu swoich hobbystycznych umiejętności. Nie myl jednak odwagi z brawurą, łatwo stracić panowanie, gdy w takim tempie zawahasz się. Nie prześpij września, długo możesz potem czekać na tak sprzyjające okoliczności, jakie Niebo zsyła Ci teraz. A ludzie kochają zwycięzców.

Afirmacja dla Ciebie: Miłość jest źródłem mojej mocy, a wszystko co tworzę, jest miłością.

KOZIOROŻEC - RUNA WYRD
21. XII- 19. I

Czy skreśliłeś już cyfry na kuponie? Jeśli nie to poszukaj odpowiedniej gry dla siebie i zagraj. Dobrze przemyśl na co wydasz pieniądze z wygranej, zobacz to jak się z cieszysz z tego co masz, poczuj szczęście. Zobacz wszystko ze szczegółami. Dostarcz dobry powód Wszechświatowi, aby zechciał pomóc Ci w realizacji tego celu. A potem uwierz , że zasługujesz na wszystko co najlepsze. W tym miesiącu, przydarza Ci się to co miało się przydarzyć. Nie ma przypadków, choć często tak mogą wyglądać kolejne spotkania i rozmowy, wszystko jednak ma swój cel. Zrób tylko jedno - uwierz w sens. Jesteś twórcą swojej rzeczywistości możesz wykreować wszystko co chcesz.

Afirmacja dla Ciebie: Moja wiara w cuda tworzy cuda.

WODNIK - RUNA HAGALA
20. I- 19. II

Weź głęboki oddech i pomyśl przez chwilę, o tym czego najbardziej brakuje Ci w życiu. Warto bowiem wiedzieć co Cię czeka, żebyś nie był zaskoczony jak to otrzymasz, a raczej, żebyś był gotowy na przyjęcie tego co niesie Ci los. We wrześniu spływa na Ciebie energia równowagi. Nie oznacza to bynajmniej ciszy i spokoju, na pewno nie dla każdego. Kiedy pojawia się taka właśnie energia, to przynosi nam to, czego do tej pory nie było. Jeśli wiedziesz nudne, rutynowe życie, może pojawić się w nim osoba, która zamiesza w nim bez oglądania się na innych. Jeśli zajmujesz się wyłącznie sobą, wydarzą się rzeczy, które zmuszą Cię do dostrzeżenia tez innych. We Wszechświecie wszystkiego jest pod dostatkiem, weź sobie to czego Ci brakuje.

Afirmacja dla Ciebie: Jestem gotów na przyjęcie obfitości w moim życiu z miłością i wiarą.

RYBY - RUNA INGWAZ
20. II- 19. III

Wrzesień to wspaniały miesiąc byś wreszcie spotkał mistrza na swojej drodze. Kogoś kto dokładnie wie, w którym kierunku masz podążać, co robić, a czego nie. Jakie podjąć decyzję, z kim się spotykać, a kogo można sobie odpuścić. To naprawdę wspaniała osoba. Twój najlepszy przyjaciel. Człowiek o wielkiej mądrości i doświadczeniu życiowym, Nie rzuca się w oczy, bo nie musi. Rozejrzyj się, widzisz go już? No jasne - to Ty sam. Nie musisz już pytać nikogo, masz w sobie całą mądrość, sam dla siebie możesz być doskonałym autorytetem. Kto ma lepiej wiedzieć od Ciebie kim jesteś? O czym marzysz? Co jest dla Ciebie najlepsze? Inny człowiek? Ksiązka? Religia? Prawo? Horoskop? :

Afirmacja dla Ciebie: Zmiany, których dokonuję wzmacniają mnie i przynoszą owoce dobra i miłości. 

  
Kolonie Harry Potter:
Kolonie Travelkids
  
Konkursy-archiwum

  

ŻONGLER
KSIĘGA HOGWARTU

Nasza strona JK Rowling
Nowości na stronie JKR!

Związek Krytyków ...!
Pamiętnik Miesiąca!
Konkurs ZKP

PAMIĘTNIKI : KANON


Albus Severus Potter
Nowa Księga Huncwotów
Lily i James Potter
Nowa Księga Huncwotów
Pamiętnik W. Kruma!
Pamiętnik R. Lupina!
Pamiętnik N. Tonks!
Elizabeth Rosemond

Pamiętnik Bellatrix Black
Pamiętnik Freda i Georga
Pamiętnik Hannah Abbott
Pamiętnik Harrego!
James Potter Junior!
Pamiętnik Lily Potter!
Pamiętnik Voldemorta
Pamiętnik Malfoy'a!
Lucius Malfoy
Pamiętnik Luny!
Pamiętnik Padmy Patil
Pamiętnik Petunii Ewans!
Pamiętnik Hagrida!
Pamiętnik Romildy Vane
Syriusz Black'a!
Pamiętnik Toma Riddle'a
Pamiętnik Lavender

PAMIĘTNIKI : FIKCJA

Aurora Silverstone
Mary Ann Lupin!
Elizabeth Lastrange
Nowa Julia Darkness!

Joanne Carter (Black)
Pamiętnik Laury Diggory
Pamiętnik Marty Pears
Madeleine Halliwell
Roxanne Weasley
Pamiętnik Wiktorii Fynn
Pamiętnik Dorcas Burska
Natasha Potter
Pamiętnik Jasminy!

INKUBATOR
Alicja Spinnet!
Pamiętnik J. Pottera
Cedrik Diggory
Pamiętnik Sarah Potter
Valerie & Charlotte
Pamiętnik Leiry Sanford
Neville Longbottom
Pamiętnik Fleur
Pamiętnik Cho
Pamiętnik Rona!

Pamiętniki do przejęcia

Pamiętniki archiwalne

  

CIEKAWE DZIAŁY
(Niektóre do przejęcia!)
>>Księgi Magii<<
Bestiarium HP!
Biografie HP!
Madame Malkin
W.E.S.Z.
Wmigurok
OPCM
Artykuły o HP
Chatka Hagrida!
Plotki z kuchni Hogwartu
Lekcje transmutacji
Lekcje: eliksiry
Kącik Cedrica
Nasze Gadżety
Poznaj sw�j HOROSKOP!
Zakon Feniksa


  
Co sądzisz o o zakończeniu sagi?
Rewelacyjne, jestem zachwycony/a!
Dobre, ale bez zachwytu
Średnie, mogłoby być lepsze
Kiepskie, bez wyrazu
Beznadziejne- nie dało się czytać!
  

 
© General Informatics - Wszystkie prawa zastrzeżone
linki