Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 

Wiadomości o różnych konkursach

Jak widać na stronie dział z pamietnikami rozrasta się w szybkim tempie! - Jak tak dalej pójdzie to zabraknie nam bohaterów i JK Rowling będzie musiała dopisać specjalnie dla nas jeszcze kilka tomów przygód Harry'ego Pottera!
Postanowiliśmy aby następne pamiętniki powierzać osobom wyłonionym w konkursach. Znajdą się tu również informacje o innych konkursach organizowanych na naszej stronie!

  Wyniki konkursu na pamiętnik Ginny Weasley!
Dodał Guardian Piątek, 19 Czerwca, 2009, 06:30

Uwaga, uwaga!
Mam zaszczyt ogłosić, iż zwyciężczynią konkursu na pamiętnik Ginny Weasley została Maffie!
Serdecznie gratulujemy i życzymy mnóstwa weny, pomysłów, chęci i zapału oraz radości z pisania!
Po panel admina zgłoś się do Guardiana, balicki@z.pl
Tymczasem raz jeszcze gratuluję Maffie i zachęcam pozostałych uczestników do wzięcia udziału w kolejnych konkursach- najbliższy we wrześniu, bo przez wakacje nie organizujemy.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję oraz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie!
W imieniu ZKP,
Parvati Patil
P.S. Miłych wakacji! :)

[ 42 komentarze ]


 
Konkurs na pamiętnik Ginny Weasley!
Dodał Guardian Poniedziałek, 01 Czerwca, 2009, 06:00

[image]

Uwaga, uwaga!
Mam zaszczyt i przyjemność ogłosić konkurs na pamiętnik Ginny Weasley. Jest to niezwykle barwna, ciekawa i charakterna postać, sądzę więc, że świat widziany jej oczami można przedstawić w bardzo interesujący sposób. Próbne wpisy mogą być kontynuacją, choć nie muszą. Warunkiem uczestnictwa jest podanie adresu e-mail oraz napisanie co najmniej dwóch próbnych notek, które należy wkleić w komentarzach nie później niż do 19 czerwca. Tegoż też dnia ZKP ogłosi wynik konkursu.
Życzę powodzenia!
W imieniu ZKP,
Parvati Patil

[ 36 komentarze ]


 
Wyniki konkursu na pamiętnik Hermiony Granger!
Dodał Guardian Środa, 27 Maja, 2009, 13:08

Uwaga, uwaga!
Mam zaszczyt ogłosić, iż kokurs na pamiętnik Hermiony Granger jest już rozstrzygnęty. Zwyciężczynią zostaje Selena, której serdecznie gratulujemy i życzymy wielu pomysłów, weny, chęci i zapału!
Pozostałym uczestnikom również serdecznie gratulujemy- Wasze notki były napisane naprawdę na dużym poziomie, miałyśmy trudny orzech do zgryzienia. Nie poddawajcie się więc- lada chwila kolejny konkurs, ostatni w tym roku szkolnym, tym razem na pamiętnik Ginny Weasley- zachęcam więc pozostałych uczestników do wzięcia w nim udziału. Tymczasem jeszcze raz gratuluję gorąco Selenie! Po panel admina zgłoś się do Gurdiana, balicki@z.pl
W imieniu ZKP,
Parvati Patil

[ 2713 komentarze ]


 
Konkurs na pamiętnik Hermiony Granger
Dodał Guardian Poniedziałek, 27 Kwietnia, 2009, 18:01

[image]

Uwaga, uwaga!
Mam zaszczyt i przyjemność ogłosić konkurs na pamiętnik Hermiony Granger. Jest to postać niezwykle odważna, mądra i utalentowana, a przy tym jedna z głównych w sadze, sądzę więc, że wiele osób weźmie udział w konkursie. Warunkiem uczestnictwa jest podanie swojego adresu e-mail oraz napisanie co najmniej dwóch próbnych notek. Jeśli nie zmieścicie w jednym komentarzu, wklejcie w kilku. Próbne wpisy można dodawać do 25 maja. Swój werdykt ZKP ogłosi 27 maja. Życzę więc powodzenia i zachęcam do brania udziału w konkursie!
W imieniu ZKP,
Parvati Patil

[ 60 komentarze ]