Startuj z namiNapisz do nasDodaj do ulubionych
   
 

"Pamiętnik Marty Pears "
Pamiętnikiem opiekuje się Margot

  Wpis dla Czytelników
Dodała Marta Pears Czwartek, 16 Lipca, 2009, 20:36

Moi drodzy. Wiem, że od maja nie było notki. A nie było, bo strona miała problemy a potem... a potem ja sama zauważyłam, że i tak nikomu nie robi, czy wpis jest, czy go nie ma. Doszłam do wniosku, że publikowanie tego opowiadania na stronie w tym pamiętniku zaczyna się z wolna mijać z celem i nie sprawia mi przyjemności tej, co kiedyś. Ponieważ jednak cenię sobie wszystkich, którzy chcą poznać dalsze losy Marty - a pamiętajcie, że do końca jeszcze trochę! - nie zamierzam zostawić Was z niczym. Odchodzę z pamiętnika, ale jeśli ktokolwiek chce przeczytać dalsze części (a wiele jest napisanych, nie mówię, że wszystkie, ale wiele), niech zgłosi się do mnie na maila (marta.g3@vp.pl)lub na gg: 7486705 .
Dziękuję na koniec wszystkim, którzy pomogli w założeniu i przetrwaniu pamiętnika i którzy sprawili, że warto było pisać. Dziękuję :) Do usłyszenia być może niebawem :)

[ 2158 komentarze ]


 

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 527 bytes) in /public_html/pears.php on line 718